ADRESA
Náměstí 14.října 1307/2, Praha 5, 150 00

Nové realizace

Designové osvětlení OPTIMUS

Předsavujeme Vám originální osvětlení OPTIMUS vlastní výroby. Osvětlení vyrábíme na míru dle požadavku klienta. Jak dekor materiálu tak druh osvětlení. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Napínané stropy a voda

Jedna z mnoha výhod napínaného stropu OPTIMUS: V případě, že vás vytopí soused nebo nevydrží izolace na střeše, napínaný strop vám zachrání vybavení domu či bytu a to včetně podlah. Strop vodu zachytí! Vodu pouze odsajeme a strop necháme odklopený, aby mohl dýchat. Poté původní podhled nainstalujeme zpět tam, kam patří.

Napínané stropy do bazénů a wellness

Napínané stropy jsou díky svým vlastnostem velice vhodné do vlhkého prostředí. Podhledy jsou vyrobeny z PVC folie, která částečně působí jako hydroizolace. Díky malé gramáži nezatěžuje konstrukční části domu, bytu či hotelu. Napínaný podhled je OMYVATELNÝ. Vhodný jak pro sladkou tak slanou vodu. Další výhodou je velice rychlá montáž bez nečistot, proto je možné strop instalovat i do již fungujícího bazénu.

Oborová Zdravotní Pojišťovna - Tusarova v Praze

Realizace designového světlo propustného napínaného stropu v pobočce Oborové zdravotní pojišťovny v Praze. Jedná se o světlo propustný napínaný strop OPTIMUS. Design celé pobočky vznikl dle zadání architekta. Dominantou stropu jsou kruhová svítidla o průměru až  150cm.

 

Retro music Hall Praha

Světlo propustný napínaný podhled v prostoru klubu Retro. Jedinečný design podhledu je tvořen dvou okruhovým podsvícením napínaného stropu. Světlo propustný napínaný podhled v prostoru klubu Retro. Jedinečný design podhledu je tvořen dvou okruhovým podsvícením napínaného stropu.

ART Print napínaná stěna

Napínané folie optimus mají své místo i na stěnách. Díky jedinečné možnosti potisku a podsvícení lze dosáhnout nevšedního vzhledu a designu. Výběr motivů je pouze na vás.

ART Print napínaný strop

ART Print napínaný strop v dětském pokoji. Oči každého dítěte rozjasní motiv toho co mají nejraději. Ať už je to vesmír, oblíbená hračka nebo pohádkový hrdina. Díky nám svému dítěti splníte jeho sen. ART Print napínaný podhled OPTIMUS se hodí do veškerých prostorů. Fotografie může být i vaše vlastní. Podmínkou je dostatečná kvalita pro tisk.

WordPress Theme built by Shufflehound. © 2018 OPTIMUSLIVE. Všechna práva vyhrazena.